طرح توجیهی چیست ؟

گزارش توجیهی (مطالعه امکانسنجی) مجموعه اطلاعات مورد نیاز برای شروع یک پروژه سرمایه گذاری و کار تجاری (خدماتی - عمرانی - رفاهی) و... را نشان میدهد. اطلاعاتی از قبیل سرمایه لازم، تاسیسات و تجهیزات مورد نیاز، میزان تولید سالیانه، میزان حقوق و دستمزد و... در این طرح ها پیش بینی می شود. داشتن یک طرح توجیهی نه تنها برای افرادی که مایل به استفاده از تسهیلات بانکی هستند لازم بلکه برای راه اندازی کسب و کار ضروری میباشد.

یک گزارش توجیهی برای توجیه نمودن سرمایه گذار (اعم از بانک - سازمان - شرکت با شخص - بیمه کننده و ..) تنظیم می شود و هرچه دقیقتر نوشته شود، سرمایه گذار راحت تر می تواند تصمیم بگیرد که آیا این طرح می تواند خواسته های او را برآورده نماید یا خیر، در تنظیم یک طرح توجیهی باید سعی نمود واقیت ها بیان شود و تمامی داده ها با منبع و مرجع معتبر ارائه گردد و همچنین تا حد امکان از فرضیانی که درستی آنها کاملا مشخص نیست دوری جست .

 

شرکت نوین گستر الموت با سال ها تجربه در زمینه مشاوره مالی و سرمایه گذاری ، ارائه خدمات تأمین مالی و ارایه خدمات فنی مهندسی توانسته است دانش مناسبی در این زمینه ها کسب نماید و به شرکت های مختلف مشاوره های لازم را ارائه نماید.

  • تدوین طرح های توجیهی صنعتی
  • تدوین طرح های توجیهی کشاورزی
  • تدوین طرح های توجیهی گردشگری
  • تدوین طرح های توجیهی خدماتی

ما اینجا هستیم:

کرج، خیابان درختی، میدان مادر به سمت سه راه تهران، مجتمع اشکان، طبقه 5، واحد23

02634235185

02634235185

09121315289

 info @ investplan.ir

 

تمامی حقوق اين سايت برای شرکت نوین گستر الموت محفوظ می باشد. Copyright © 2020 InvestPlan.ir

طراحی وب سایت توسط : هلدینگ دیاکو